سن برنی سندرز (I-Vt.) جمعه هشدار داد که رئیس جمهور ترامپ اگر او در انتخابات عمومی در ماه نوامبر شکست بخورد ، ممکن است قبول نکند. 

ساندرز به پولیتیکو گفت: "این فقط حدس و گمان بیکار نیست." "ترامپ می گفت ." تنها راهی که می توانند این انتخابات را از ما بگیرند این است که این یک انتخابات تقلبی باشد. " اکنون او این جمله را در زمانی بیان می کند که تقریباً همه نظرسنجی های ملی وی را پشت سر می گذارد. "

نماینده آتشدان پیشرو و امیدوار رئیس جمهور سابق به اظهارنظرهای ترامپ در ماه گذشته در کنوانسیون GOP اشاره کرد.

تبلیغات
در مصاحبه ماه جولای با FOX Newsکریس والاس، ترامپ همچنین گفت اگر نتایج در ماه نوامبر را قبول می کند "باید ببیند". 

ترامپ به والاس گفت: "من باید ببینم. ببین ، تو - من باید ببینم ،" نه ، من نمی خواهم فقط بله بگویم. من نه می گویم ، و آخرین بار هم نبودم ، یا "

مبانی نظری پرخاشگری 

زیباکلام: جرثقیل هم نمی‌تواند بخشی از آن ۲۴ میلیون نفری را که به اصلاح طلبان رای دادند پای صندوق بیاورد

عفونت های نه و درمان خانگی انها 

عدم تعادل کروموزومی خوش خیم و پاتولوژیک با استفاده از ارزیابی سیتوژنتیک

سال 2020 تقریباً برای همه و همه سالی سخت بود ، بسیاری از ما به بازی ها پناه بردیم.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیقاتی اختلال شخصیت اسکیزوتایپی

، ,ترامپ ,ببینم ,فقط ,انتخابات ,گمان ,من باید ,باید ببینم ,در ماه ,، تو ,ببینم ببین

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت هنرپردازان نبض Magical کلاسهای مدیریت کسب و کار هوانوردی گروه علمی پژوهشی دانشگاه نت کار | NetKaar یـا صـاحـب الـزمـان بیـا مقالات علمی پایگاه مقاومت بسیج شهید کیانی بازسازی ساختمان | ویرا معماری عطربازی